Poukaz na partnerský rozbor písma

Poukaz na partnerský grafologický rozbor – originální dárek ke svatbě, výročí nebo jiné události. 

Skladem
Kód: 43
4 200 Kč
Kategorie: Produkty
Je neuvěřitelné a obdivující
jak dokonale jste mě a můj život a moje vnímání vystihla a popsala.
Z 80% to sedí úplně přesně
jako bych se v tom viděl. Zbylá část také sedí, ale člověk si musí uvědomit, že fakt takový je (i když se zpočátku zdráhá)
Stále si to pročítám
a musím říci, ze to tedy hodně sedí, místy mě to až vyděsilo, jak moc :)
Co jste mi napsala
je pro mě určitě nový impulz a možnost zamyslet se nad věcmi trošku z jiné perspektivy.

Dárkový balíček pro partnerský rozbor. Vhodný jako dárek například ke svatbě, k výročí nebo k Vánocům.

Výsledkem rozboru je jeden dokument, ve kterém jsou obsaženy oba rozbory. Pisatelé jsou obvykle mezi sebou srovnáváni a u každého aspektu je uvedeno, jak se u daného pisatele projevuje. Zjistíte také, kde jsou potenciální třecí plochy, kde mohou vznikat konflikty, kde si naopak rozumíte a můžete díky rozboru lépe pochopit jak různé situace vnímá ten druhý nebo proč se chová „nepochopitelně“. Partnerský rozbor lze také využít pro společný srovnávací rozbor například rodiče a dospělého dítěte (u dětí do cca 18 let je potřeba k rozboru přistupovat diametrálně jinak) nebo dvou kolegů (ale je možné touto metodou analyzovat i celý tým, napište mi).

Každý dárkový balíček je připraven tak, aby napsání a odeslání textu bylo pro obdarovaného co nejjednodušší. Balíček obsahuje poukaz na rozbor s instrukcemi k napsání a odeslání textu, bílý papír pro napsání textu, propisku, nadepsanou a ofrankovanou obálku pro odeslání textu k rozboru.

 

Zpět do obchodu