Grafologický rozbor pro personalisty

Je kandidát pracovitý a zodpovědný? Je to týmový hráč? Motivují ho peníze? Využijte grafologii ve své firmě

Skladem
Kód: 54
1 900 Kč
Kategorie: Produkty
Je neuvěřitelné a obdivující
jak dokonale jste mě a můj život a moje vnímání vystihla a popsala.
Z 80% to sedí úplně přesně
jako bych se v tom viděl. Zbylá část také sedí, ale člověk si musí uvědomit, že fakt takový je (i když se zpočátku zdráhá)
Stále si to pročítám
a musím říci, ze to tedy hodně sedí, místy mě to až vyděsilo, jak moc :)
Co jste mi napsala
je pro mě určitě nový impulz a možnost zamyslet se nad věcmi trošku z jiné perspektivy.

Grafologický rozbor pro personalistické účely je kratší souhrn (2-4 strany) nejvýraznějších charakteristik zejména z hlediska pracovního života. Posuzuje rychlost práce, zodpovědnost, přístup k práci, schopnost se rozhodovat, schopnost odolávat stresu, jak zaměstance motivovat, upozorňuje na potencionální konflikty s okolím, a popisuje úroveň a způsob komunikace.

Vhodný zejména při výběrovém řízení na vyšší pozice nebo manažery. Ale dokáže také pomoct při odhalování dynamiky na pracovišti, konfliktech v týmu a možnosti efektivní spolupráce.

Po zaplacení dostanete na mail instrukce k napsání a odeslání textu a unikátní kód objednávky. Tento kód přiložte k odesílanému textu.

Grafologický rozbor lze vypracovat pro třetí osobu jen s jejím souhlasem - pisatel musí být upozorněn, že text, který píše je určen ke grafologickému rozboru. 

V Brně možnost vyzvednutí textu přímo u Vás ve firmě a osobní konzultace výsledků v ceně.

Výsledky posílám na mail uvedený v objednávce ve formátu PDF, pokud je chcete poslat vytištěné, napište toto přání do poznámky u objednávky.

 

Zpět do obchodu