Terapie písmem

Chceš z písma dostat úplné maximum? Pojď se se mnou naučit dívat se do písma a rozkrýt si do detailů všechny aspekty své osobnosti. Pojď hledat odpovědi na své otázky ve svém písmu. 

V rámci několika setkání ti vysvětlím základní principy, na kterých grafologie funguje a pak se postupně budeme probírat různými aspekty osobnosti - motivace, vzájemné vztahy a komunikace, dobíjení baterek a dosycování sebe, přirozené rozhodování, práce s financemi, a další. 

Díky zjištěním z písma překonáš tyto problémy

  • nebudeš bojovat s nerozhodností 
  • budeš přesně vědět, jak si efektivně dobiješ energii 
  • přestaneš se bičovat za své nezdary
  • budeš vědět, jak nepotlačovat sebe sama ve vztazích

a kromě toho objevíš, co je tvým opravdovým vnitřním nastavením, díky kterému získáš nové zájmy a naučíš se plynout s životem.  

V rámci grafologie se můžeme podívat prakticky na jakékoliv téma. Písmo nám dává možnost poznat, jaké je tvé vnitřní nastavení, od kterého se můžeš dál odrazit a využít tyto schopnosti v dalším rozvoji, ať už v osobním nebo pracovním životě, v sobě i ve vztazích.

Aktuálně nabízím tuto možnost ve formě individuálních kurzů a konzultací, ať už online nebo offline a plánuji je udělat i jako workshop v malé skupině, kde budeme moct využívat i prvků skupinové terapie. Terapii je možné využít i jako párovou terapii - poznáním vnitřního nastavení obou odhalíte odkud pramení vaše konflikty a jakým způsobem je můžete  - máš zájem? Napiš mi. 

Jaká je cena? 

Aktuální cena je 1000 Kč/hodinu konzultace s tím, že první konzultace trvá 90 minut za stejnou cenu.

Co za tu dobu stihneme? Za první hodinu probereme prvky, na kterých grafologie funguje a podíváme se na jedno z témat, na dalších konzultacích pokryjeme jedno až tři témata podle jejich rozsahu a toho, do jaké hloubky se podíváme podle potřeby budeme přidávat další prvky z teorie grafologie. 

V čem je rozdíl od klasického rozboru? 

Zejména v možnosti interakce a také v tom, že přímo uvidíš a sám poznáš na základě čeho lze z písma vyčíst dané vlastnosti, což se v rozboru nedozvíš. Můžeš se doptávat na detaily a souvislosti a při vyšším počtu hodin také zvládneš bezpečně číst z rukopisu jiných lidí.   Terapii můžeš skvěle využít jako doplněk k rozboru - můežeme se podívat na konkrétní situace z tvého života. 

Proč si k terapii písmem vybrat právě mě?

Dokážu jít opravdu do hloubky, mám schopnost nacházet souvislosti a díky své představivosti umím prožít konkrétní scénáře, ve kterých tě tvé vlastnosti ovlivňují. Pohybovala jsem se na velmi různorodých místech od technické univerzity a archetektonických kanceláří přes filozofickou fakultu a jazykové školy, psychologické a seberozvojové oblasti, po výtvarné a umělecké obory. Díky tomu jsem měla možnost setkat se s lidmi s různým zaměřením a typologií osobnosti. Mám za sebou více než 10 let práce s písmem a více než 15 let lektorské činnosti, informace tedy dokážu předat opravdu efektivně.

Zajímá tě to - napiš mi na anna@grafologicky.cz a doladíme podrobnosti