O mně

Vítejte na mých stránkách o grafologii - psychologii písma a sebepoznání

Grafologií se aktivně zabývám od roku 2009, vedle osobnostních, partnerských rozborů a rozborů pro personalisty také o grafologii přednáším ve Škole celostní a přírodní medicíny Kamaté a aktuálně pracuji i na přípravě online kurzů

Ke grafologii jsem se dostala přes dnes již dávno překonanou prastarou knihu Jany Vítkové - Grafologie - čtení z písma, kterou jsem jako teenager pročítala znovu a znovu a toužila jsem naučit se rozumět písmu. Když se pak v Opavě otevřel jednoletý kurz grafologie, hned jsem se do něj v 18 přihlásila. Navázala jsem na něj pak tříletým kurzem grafologie, psychologie a poradenství v Brněnském institutu grafoanalýzy, kde jsem si znalosti prohloubila a získala jsem certifikaci grafologa.

Písmo je pro mě projevem celé osobnosti, není to jen analýza jednotlivých bodů, jak se někdy uvádí ve starších publikacích. Dlouholetou praxí jsem se naučila do písma skutečně vstoupit a ponořit, grafologii vnímám jako celostní psychologii písma založenou na typologii osobnosti a jako skvělý start pro seberozvoj. Samotnou mě často překvapí jak hluboko se v analýze dostanu a jaké souvislosti dokážu v písmu najít.

A protože neumím dělat jen jednu věc (a taky "kdo by se přece živil grafologií, je potřeba mít pořádné vzdělání"), vystudovala jsem zároveň průmyslový design na VUT a angličtinu na MU. V obou těchto oborech působím jako lektor. Právě kombinace technicko-uměleckého a lingvistického vzdělání a možnost setkávat se s různými lidmi z různých oborů mi dává možnost vnímat velkou škálu typů osobností, dokážu se nacítit do lidí na různých stranách vah. Abych ještě více dosytila svou potřebu po práci s energiemi, vytvářím také harmonizační výrobky z minerálů pod značkou citta beads.

Více o mých aktivitách se dozvíte také na mám osobním webu annavavra.cz

Těším se na setkání s vámi

Anna

 

 

Adresa pro doručování textů: Anna Vávrová, Renneská 42, Brno 639 00

IČO: 75553155

anna@grafologicky.cz

724 809 208

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: