Osobní rozbor písma

Osobní grafologický rozbor písma v rozsahu 3-5 stran, ve kterém mimo jiné zjistíte jaké jsou vaše silné stránky, co potřebujete ke spokojenému životu, jak jednáte s ostatními lidmi. Definuji Vaši osobnost podle různých typologií a podívám se i na vnitřní bloky a jejich původ. Zhodnotím váš přístup k práci, motivaci a odolnost vůči stresu.

2 100 Kč
Dostupnost: Skladem
Osobní rozbor písma

Detailní popis produktu

Díky grafologickému rozboru

  • poznáte své skutečné já a začnete žít v harmonii
  • oceníte své silné stránky a můžete naplnit svůj potenciál
  • zjistíte, jak si dobíjet baterky a získávat energii
  • pochopíte, proč se dostáváte do konfliktů
  • zatočíte s nerozhodností a začnete využívat kouzlo přirozeného rozhodování
  • definujete svou osobnost podle různých typologií
  • zhodnotíte svůj přístup k práci a odolnost vůči stresu

Výsledkem analýzy písma je zpráva o délce 3-5 stran, obsahující analýzu centra osobnosti, schopností, dovedností a výkonu, charakteru, motivace, zaměření a sociálních vztahů pisatele. Samozřejmostí je i možnost dozeptat se na další detaily nebo otázky, které ve vás rozbor vyvolá.

Chcete-li účinek rozboru ještě více podpořit, můžete k němu přidat osobní talisman - meditační malu, náramek nebo harmonizační závěs - který vytvořím jen pro vás na základě rozboru. Můžete ho používat jako tzv. emocionální kotvu, která vám bude připomínat tu myšlenku, kterou si do ní vložíte a kterou si chcete připomínat. 

Jak to funguje?

Napíšete si svou stránku s textem, který mi pošlete poštou (stačí obyčejně) na adresu Anna Vávrová, Renneská 42, Brno, 63 900. Text pište ideálně z hlavy, tak jak běžně píšete, pokud píšete tiskacím, napište jeden odstavec psacím. Pokud chcete, připište mi i konkrétní otázky, na které hledáte odpověď.

Výsledky Vám pošlu obvykle do dvou týdnů od doručení na mail uvedený v objednávce ve formátu PDF, pokud je chcete poslat vytištěné, napište toto přání do poznámky u objednávky. Budete-li mít jakékoliv otázky, napište mi na e-mail anna@grafologicky.cz