Terapie písmem

Opakují se ti stále ty stejné situace? Potřebuješ se pohnout z místa? Chceš se dostat do hloubky?

Písmo ti dá odpovědi na tvé otázky.

1 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Terapie písmem

Detailní popis produktu

Más pocit, že se ti stále opakují ty stejné situace a nevíš jak z toho ven? Chceš se posunout, ale nejde ti to?

Dokážeš dobře definovat své silné stránky? A víš, jak své slabé stránky otočit ve výhodu?

Pojď hledat odpovědi v písmu. Během osobního nebo online setkání se podíváme na oblasti, které tě zajímají - vztahy, komunikace, motivace, sebenaplnění a další. V rámci každého setkání se můžeme zaměřit na specifický problém nebo otázku a budeme v písmu hledat odpovědi. Půjdeme opravdu do hloubky a budeme hledat všechny možné souvislosti.

Výhodou oproti klasickému rozboru je, že se můžeš ptát a doptávat a setkání tak získává i terapeutický rozměr - nejen, že zjistíš, jaké máš vlastnosti, ale také jak je můžeš prakticky využívat ve svém životě a jak s nimi můžeš pracovat. Díky aktivní interakci se posuneme od obecných vlastností ke konkrétním příkladům z tvého života. Zjistíme jak přesně tvé vlastnosti ovlivňují, co se ti v životě děje a co se s tím dá dělat. Podíváme se na to, jak se tvé slabé stránky mohou stát tvými přednostmi. 

Při setkání se také můžeš naučit, jak v písmu číst, prakticky ti ukážu, co které znaky v písmu znamenají a nejen, že se dozvíš něco o sobě, ale budeš umět nahlédnout i do písma jiných lidí a najít v něm základní charakterové vlastnosti. To ti může pomoct pochopit, proč mezi vámi třeba vznikají konflikty a kde se naopak dobře doplňujete.

Jak setkání probíhá?
V rámci online nebo offline setkání v Brně ti postupně vysvětlím vybrané základní princpipy, na kterých grafologie funguje a pak si je prakticky ukážeme a vysvětlíme i v tvém písmu a dalších vzorcích a povíme si o vlastnostech, které dané písmo má a do hloubky se zaměříme na souvislosti a praktické projevy v tvém životě.

Obvykle začínám se škálou introvert-extrovert, protože tato škála je v písmu snadno definovatelná a zároveň obsahuje velké množství aspektů, které ovlivňují náš život, není to jen o tom, jestli jsme rádi ve společnosti. V rámci setkání se mohu dívat i na další detaily, které v sobě písmo skrývá.

Setkání můžeě také využít jako doplněk k psanému rozboru - můžeme jít ještě víc do hloubky a přenést se z obecnějšího popisu do opravdu konkrétních příkladů a rozebrat, co se ti právě teď v životě děje a jak to můžeš pomocí svých vlastností změnit nebo jak s tím můžeš pracovat.

Na setkání si můžeš vzít i písmo někoho dalšího (s jeho souhlasem), třeba partnera.

Terapeutické setkání trvá obvykle 1 hodinu, s tím, že první setkání trvá hodinu a půl za stejnou cenu. Je možné se domluvit i na setkání ve skupině nebo delší setkání.

Protože tuto službu zavádím nově, je cena 1000 Kč/hodinu, postupně se ale bude zvyšovat.

Proč si k terapii písmem vybrat právě mě?

Dokážu jít opravdu do hloubky, mám schopnost nacházet souvislosti a díky své představivosti umím prožít konkrétní scénáře, ve kterých tě tvé vlastnosti ovlivňují. Pohybovala jsem se na velmi různorodých místech od technické univerzity a archetektonických kanceláří přes filozofickou fakultu a jazykové školy, psychologické a seberozvojové oblasti, po výtvarné a umělecké obory. Díky tomu jsem měla možnost setkat se s lidmi s různým zaměřením a typologií osobnosti. Mám za sebou více než 10 let práce s písmem a více než 15 let lektorské činnosti, informace tedy dokážu předat opravdu efektivně.

Máš k terapii jakékoliv otázky? Chceš si domluvit setkání? Napiš mi na anna@grafologicky.cz