Vhled do písma

Chceš vyzkoušet, co se dá z písma vyčíst? Nebo máš jen jednu specifickou otázku ohledně svého charakteru? Zkus vhled do písma. 

300 Kč
Dostupnost: Skladem
Vhled do písma

Detailní popis produktu

Chceš vyzkoušet, co se dá z písma vyčíst? Nebo tě zajímá jen jedna věc?

Zkus krátký vhled do písma, ve kterém se podívám na nejvýraznější charakteristiky, které jsou vidět na první pohled - tvé nejsilnější stránky, to co tě formuje a nejvíce ovlivňuje a v krátkosti je pojmenuju. Zjistím, jestli máš ve své osobnosti nějaké výrazné rozpory nebo vnitřní konflikty

Pokud tě nezajímá obecná charakteristika, ale chceš znát odpověď na jednu otázku týkající se tvého charakteru, i to je možné - zeptej se a já se podívám, jakou v písmu najdu odpověď. Může to například být otázka Jaký je můj přirozený mechanismus rozhodování? Jak přistupuju k ostatním lidem? Co je pro mě motivací k aktivitě? Co na mě mohou mí klienti / spolupracovníci / vedoucí nejvíce ocenit?    

Jak to funguje? 

Pošleš mi poštou ukázku svého rukopisu, v případě nouze může být i fotka nebo scan a já ti pošlu krátký text s odpovědí nebo hlasovou zprávu. 

 

Chceš radši komplexní obraz osobnosti a vysvětlení jak tvé vlastnosti ovlivňují různé oblasti tvého života a jak se projevují v praxi nebo širší náhled na to, jaké mohou v tvém nitru vznikat konflikty, kde se berou a jaká může být cesta k jejich řešení? Zvol raději komplexní rozbor osobnosti